دانلود آموزش هومر (HOMER) + دانلود نرم افزار

دانلود آموزش هومر (HOMER) + دانلود نرم افزار

نرم افزار هومر (HOMER) یا همان مدلسازی بهینه توانُ وظیفه ساده سازی ارزیابی طراحی‌های سیستم قدرت در حالت‌های متصل به شبکه و جدا از شبکه را دارد. در نگام طراحی سیستم قدرت، درباره نحوه طراحی آن می‌توان تصمیمات مختلفی گرفت از جمله نوع و سایز عناصر تولید کننده توان، تکنولوژی‌های بکار رفته در سیستم قدرت، هزینه و در دسترس بودن منابع تولید کننده انرژی. الگوریتم‌های بهینه سازی نرم افزار هومر (HOMER) عمل ارزیابی حالات مختلف ترکیب منابع قدرت را انجام می‌دهند.

در طراحی با نرم افزار هومر، تعیین ورودی‌های سیستم از قبیل دیزل ژنراتور، سلول فتوولتاییک (خورشیدی)، پیل سوختی، توربین بادی و باتری با کاربر است. نرم افزار هومر با استفاده از این ورودی‌ها، ساختارها و حالت‌های مختلف این سیستم را بررسی می‌کند و لیستی از حالت‌های ممکن تامیت توان با هزینه‌های آن‌ها را ارائه می‌دهد. این مقایسه به کاربر امکان انتخاب ترکیب مناسب منابع تولید توان بر اساس هزینه و عملکرد را می‌دهد. جهت دانلود فایل نرم افزار هومر و همچنین آموزش انگلیسی نرم افزار هومر بر روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

 

دانلود نرم افزار هومر

دانلود آموزش نرم افزار هومر

رمز فایل: www.barghdl.ir

 

گروه مشاورین ولتا آماده انجام پروژه دانشجویی و پایان نامه برق با نرم افزار هومر می‌باشد. انجام پروژه‌های دانشجویی مدیریت انرژی با هومر (HOMER)، انجام پروژه‌های انرژی‌های نو، انجام پروژه‌های میکروگرید با هومر، انجام پروژه‌های اسمارت گرید با هومر، انجام پروژه‌های تولید پراکنده DG با هومر و انجام پایان نامه با هومر پذیرفته می‌شود.

voltamoshaver@gmail.com

09374305423


مطالب مرتبط...

2 نظر

  1. AlipourAlipour:

    http://opac.nlai.ir/opac-prod/search/briefListSearch.do?command=FULL_VIEW&id=5044321&pageStatus=1&sortKeyValue1=sortkey_title&sortKeyValue2=sortkey_author

  2. AlipourAlipour:

    کتاب هومر. iranhomer@gmail.com


ابزار وبمستر

ابزار وبمستر